Kooli- tused

Kuidas panna oma avalik kuvand raha teenima?

küsida pakkumist
250 €+km
Broneeri koht
10 vaba kohta

Kava

 1. 09:30

  Hommikukohv

  Ärkame koos üles, saame tuttavaks ja paneme kirja eesmärgid, millega koolitusele suundume.

 2. 10:00

  Turg ja minu lugu

  Oskus rääkida oma lugu kõlavalt ja mõjuvalt on iga eduka ettevõtte võti eduni. Kaardistame ära, kes sa oled, kuhu tahad jõuda ning kuidas seda kõige paremini teha. Hakkame looma sinu virtuaalset visiitkaarti.

 3. 11:00

  Meediakanalid

  (Sotsiaal)meedia on kõikjal meie ümber. Õpime suhtlema kaameratega ekraanil ja taskus. Ületame kõikvõimaliku avaliku esinemise hirmud ning võlume üheskoos auditooriumi.

 4. 13:00

  Värskendav lõuna

  Tangime kehad täis head ja tervisliku kütust, puhkame korraks pead ning vahetame mõtteid.

 5. 14:00

  Sinu kliendid

  Klientide leidmine, võlumine ja hoidmine saab nüüd lihtsamaks kui kunagi varem. Õpime looma suhteid, millest ei taha loobuda ükski huviline ning koostame sõnumeid, mis puudutavad.

 6. 16:00

  Mõjuv sisu

  Loome sisu, mis räägib enda eest pildis-videos ja tekstis. Muuhulgas selgub, mis on mõjuisikute kasutamise head tavad ning kuidas teha sisuturundust, mis päriselt ka töötab.

 7. 18:00

  Kokkuvõtted

  Tõmbame üheskoos edukale päevale joone alla, vahetame muljeid ja kontakte.

Kirjeldus

Traditsioonilist ja sotsiaalmeediat ei saa juba ammu enam käsitleda eraldiseisvana. See mis toimub telefonis on olemas ka televisioonis või ajakirjas ja vastupidi.

Täpselt samamoodi nagu me inimestena iga päev nende kanalite sasipuntras hakkama proovime saada, peavad ka ettevõtted seal veidi selgust looma, et tagada ärile kliendid ja edu. Hellou koolitus “Kuidas panna oma avalik kuvand raha teenima?” aitab sul aru saada, kuidas luua oma ärile toimiv virtuaalne visiitkaart ning seda enda eesmärkide nimel ära kasutada.

Avaliku kuvandi sihipärane loomine isikule või ettevõttele on olulisem kui kunagi varem. Kõigil on taskus telefon, kus saab iga hetkega end justkui väikesesse teleeetrisse lülitada. See tähendab, et meie kõigi kätes on võimalus kujundada oma identiteet – rääkida brändi lugu, et päriselt oma klientidega side luua.

Ka tarbijad ise tunnistavad, et täna on ettevõtte väärtused, isikliku seose teke, kasu ühiskonnale ja läbipaistvus ehk tootest või teenusest olulisemgi. Sest kui kvaliteet ühtlustub, peab eristuma millegi muuga. Edukad brändid teavad, kuidas nad klientide ellu sobituvad ja miks neid hinnatakse.

Koolituse käigus vaatame otsa põhitõdedele, kuidas ise oma ettevõttele edukat PR ja turundust teha ning seeläbi kuludelt kokku hoida. Ma aitan nii neid, kes on juba tegutsenud ja vajaks värskeid ideid, aga ka täitsa uusi tegijaid. Kui oled alles alustanud, on väga oluline kohe luua hea vundament, millele ehitama hakata. Avalik koolitus “Kuidas panna oma avalik kuvand raha teenima?” on selleks kõige kiirem meetod.

Iga alateema sisaldab ka praktilist ülesannet, mille eesmärgiks on koolituspäeva lõpus saada valmis juba hea stardiplatvorm, kuidas oma ettevõttega edasi liikuda. Kuna koolituspäeval ei ole ole palju inimesi, on õpetused väga personaalsed ja igaüks saab õpitu kohe läbi katsetada. Praktiliste ülesannete käigus pead näiteks kaamera ees esinema ja tehtud analüüsima, aga ka mõjuvaid sotsiaalmeedia tekste looma.

Broneeri koht koolitusele!

Sisesta lihtsalt oma nimi, e-mail ja muud olulised andmed. Kui olen info kätte saanud, saadan sulle vastu ettemaksuarve. Pärast arve tasumist ongi koht broneeritud.