Teenus

Kui sa ei leia avalike koolituste seast sobivat või tahad veidi personaalsemat lähenemist, siis tulen sinna kuhu soovid ning saame rääkida teemadest, mis sind huvitavad.

Olen teinud koostööd nii ettevõtete, koolide kui ka erinevate noorte huvikeskustega. Mõned teemad, millest võin rääkida, leiad siit lehelt. Kui siit ei leia sobivat, võta ikka ühendust. Kindlasti mõtleme midagi head välja.

Kaamera ees esinemine – pole midagi lihtsamat!

Koolituse käigus teeme osalistele selgeks kaamera ees esinemise põhitõed ning aitame üle saada avaliku esinemise hirmust. Olgu see ülesastumine teleintervjuu, online-portaali lülitus, Facebooki live või sinu enda isiklik instagrami story – aitan sul olla enesekindel ning edastada mõjuvalt oma sõnum. Räägime nii visuaalsest väljanägemisest ehk sinu näoilmetest ja riietusest. Samuti õpime, kuidas oma sõnumit mõjuvalt ja lihtsalt edastada nii et eetrisse jõuaks see, mida ajakirjanik tahab kuulda, rahvas peab kuulma ja sina tahad rääkida. Koolituse orienteeruv pikkus on 3-4 tundi ja hõlmab endast nii teooriat kui ka praktilist osa. Sobib üks-ühele või kuni maksimaalselt 10 inimesele.

Sisuloome – loo ise materjalid, millest keegi mööda ei vaata!

Pane valmis oma nutitelefon – sellest saab sinu relv loomaks ahvatlevat sisu, millest on raske mööda vaadata. Oled sa alustav ettevõtja või juba tegutsed oma väikese firmaga, kaasahaaravat materjali on sul alati vaja. Kuid miks kulutada raha ja maksta kellelegi teisele? Aitab sellest! Ma õpetan sulle selgeks, kuidas kõigest oma nutitelefoni abil luua vajalike pilte, videosid ja tekste, mis hoiavad su äri töös ning panevad klientide pilgud sinu poole pöörama. Koolituse käigus saad ülevaate vajalikest rakendustest ning muidugi käime üle suurimad vead ja nipid sisuloomes. Orienteeruv aeg 4 tundi ja grupi maksimaalne suurus 20 inimest.

Sina (sotsiaal)meedias – mõju ja ohud

Kaasaaegne koolitus, mille käigus selgitan lahti tänapäeva meediaruumis käitumise põhitõed. See hõlmab endas nii sotsiaalmeedia kasutamist kui ka uudiste lugemist. Kuidas muuta oma sotsiaalmeedia uudisvooga turvaliseks ning millist sisu tasuks jagada? Me ei räägi ainult sotsiaalmeedia ohutusest ja hirmudest, vaid ka sellest, kuidas see suur meedium enda kasuks juba praegu tööle panna. Sobib igas vanuses huvilistele. Koolituse pikkus 1-1,5 tundi, aga saab vajadusel luua ka sisukama programmi.

Teletöö – mida olen sellest õppinud?

Huvitav sissevaade telesaatejuhi igapäevatöösse. Koolitus sobib keskkooliõpilastele näiteks karjääripäevaks. 1-1,5 tunnise koolituse käigus jagan õpilastega põnevamaid seiklusi oma teletööst ning aitan leida neil vastuseid, kas töö meedias on midagi nende tulevikuks. On võimalik luua põnev ülevaade nii pisikestele algklassilastele kui ka juba põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele.