Sinu äri esimene Hellou!

Koolitused, strateegia ja sisu, mis aitavad sul leida oma kliendid ning kaasata nad juba esimesest hetkest.

Vaata võimalusi

Kes ma olen?

Hellou, minu nimi on Keili Sükijainen ja umbes 10 aastat tagasi hüppasin ma pea ees meediamaailma. Suurema osa sellest olen veetnud igapäevases uudistevoos ajakirjaniku, reporteri ja saatejuhina.

Olen lähedalt näinud, millised probleemid kommunikatsioonis korduvad ja kui lihtsad on tegelikult lahendused. Seepärast soovingi tuua oma kogemuse ettevõteteni, et pakkuda võimalust panna meediaruum – nii sotsiaal- kui ka tavameedia – enda jaoks tööle.

Tutvu sotsiaalmeedias
Hellou

“Tänu Keili õpetustele oskan ma sotsiaalmeedias tunduvalt paremini tegutseda.”

- Anett Kontaveit, tennisist

"Keili andis mulle julgust meedias enda eest seista."

- Maian, muusik

“Keili näeb alati puude taga metsa, fakti taga konteksti. Mis tähtsamgi - oskab neid seostada, lugudeks vormida ning neid siis ladusalt edasi rääkida!"

- Mart Mardisalu, TV3 uudistejuht
Avalikud koolitused

Kui soovid päeva mööda saata vaikuses konspekti kirjutades, siis oled täiesti vales kohas. Siin pead kaasa mõtlema, arvamust avaldama ning tegutsema, et teadmised kohe proovile panna.

Seepärast toimuvad koolitused alati väikestes gruppides.

Teenused

 • Personaalne
  meediakoolitus

  Kutsu mind kontorisse, kooli või üritusele. Räägime meediaga suhtlemisest või esinemishirmust või sotsiaalmeediast. Anna lihtsalt teada, mis huvi pakub ja leiame lahenduse.

  Loe lisaks
 • Kommunikatsiooni-
  strateegia

  Vaatame üle, mis oled teinud, kaardistame eesmärgid, leiame su loo ja paneme paika taktikalise plaani, kuidas viia ettevõte hea kommunikatsiooni abil uuele tasemele.

  Loe lisaks
 • Sisuloome

  Tekstidest fotode ja videotest graafikani – koostöös oma heade partneritega saan pakkuda su ettevõttele kõike, mida edukaks kommunikatsiooniks vajad.

  Loe lisaks

"Keili andis väga häid ja reaalselt kasulikke nippe, kuidas kaamera ees intervjuud või kommentaari andes ennast kindlamalt ja mugavamalt tunda. Sain seda kõike ka praktiliselt kogeda ja näha kuidas nipid töötavad."

Aare, Handies.com

"Keiliga kohtumine ületas kõik meie ootused. Tegu oli äärmiselt kaasahaarava sotsiaalmeediakoolitusega, sisaldades palju praktilisi näpunäiteid, mis inspireerisid kohe tegutsema. Keili loob koheselt avatut ja toetavat õhkkonda oma sõbralikkuse ja südamlikusega."

Aleksandra, Miss Raplamaa korraldaja

“Individuaalne sotsiaalmeediakoolitus Keiliga oli vahetu ja mõnus, just selline, kus kõiki küsimusi võis vabalt esitada, isegi neid kõige naljakamaid. Minu jaoks oli oluline saada just seda infot, mis mind edasi aitaks ning mitte kulutada aega kõikide asjade põgusalt läbi vaatamisele. See oli meil täiesti paigas! Sain targemaks nii väikeste nippide kui suuremate piltide osas.”

Kersti, sotsiaalmeedia toimetaja


“Hellou abiga suutsime luua toimiva ning eduka strateegia, kuidas lansseerida oma tooted erinevates meediakanalites. Kampaania oli väga edukas ja meie tiim jäi igati rahule.”

Artur, Uulits tänavagurmee

"Aitäh suurepärase koolituse eest. Loodetavasti suudavad osalenud edaspidi ka omandatud teadmisi intervjuudes ja esinemistes kasutada."

Maxim, G4S juhtkond

Broneeri koht koolitusele!

Sisesta lihtsalt oma nimi, e-mail ja muud olulised andmed. Kui olen info kätte saanud, saadan sulle vastu ettemaksuarve. Pärast arve tasumist ongi koht broneeritud.